Bazı insanlar kısa boylu olmarını kendilerine kompleks sebebi ederler. Bu durumdan çok sıkılırlar. Uzun örünmek için ellerinden gelen ne varsa her şeyi yağarlaar. Ama önemli olan her şeyi yapmak değil, gerekeni yapmaktır. Boyunuz çok uzun değilse kombininizde seçeceğiniz kumaşlar nasıl görndüğnüz konusunda çok büyük bir öneme sahib. Çünkü küçük detaylarla boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek mümkündür. Yani, uzun görünmenin sırrı yaptığınız kombinin parçalarında! Nasıl mı uzun görnürsünüz? Lütfen buradan okuyun.

 Tek renkli elbiseler uzun görünmenin en bilinen sırrı:

Tek renkli parçaların kombinasyonu gövdeyi bütünleştirir. Bu tür kombinasyonlar uzunluğu kısaltmaz ve daha uzun görünmesine yardımcı olur. Ayrıca böyle bir kombinasyonla çok daha çekici görünürsünüz!

Yüksek bel pantolon:

Düşük bel modası bittiğinde tekrar görmeye başladık. Kişiyi olduğundan daha kısa gösteren düşük belli pantolonlar, özellikle uzun olmayanlar için kaçınılması gereken kumaşlardır. Bunun yerine yüksek belli pantolonları tercih edin.

Derin kesilen uzun etekler ve elbiseler:

Derin kesilen uzun etekler ve elbiseler bacaklarınızın gerçekte olduğundan daha uzun görünmesine yardımcı olur. Bu tür giysilerin hafif ve yumuşak olmasına dikkat edin. Her ortama uyum sağlayabileceğiniz bu kıyafetleri sandalet veya spor ayakkabı ile giyebilirsiniz.

Mini etekler uzun görünmenin diğer bir sırrı:

Mini etekler bacakların çoğunu dışarı çıkarır, bu da sizi uzun boylu gösterir. Ancak dikkatli olun: dar mini etekler aynı etkiyi vermez. Bol veya eğimli etekleri tercih edin.

Dikey çizgili elbiseler:

Dikey çizgili elbiselerin daha uzun bir görünüm verdiğini hepimiz biliyoruz. Ancak bu kıyafetleri giyerken çok fazla renk kullanmamaya çalışın.

V yaka:

V yakalı yaka boynunuzu açık tutar ve bu küçük saldırı boynunuzun daha uzun görünmesini sağlar.

Güzellik ve bakımla ilgili daha fazla bilgi elde etmek için diğer makalelerimize göz atın:

Bal Özlü Maske Tarifleri- Tüm Saçlar için Süper Etkili!

http://Modası geçmeyen klasikler! – Şimdi alıp sonsuza dek giyebilirsiniz

Mükemmel kaşlar ve anlamlı gözler

Göz altı torbalar ve halkalardan kurtulmanın en iyi yolu

Kusursuz cilt görünümü için yüz makyajı nasıl yapılır?

Önceki İçerikTarhun(tarhana) bu hastalar için tavsiye edilmez!
Sonraki İçerikBu başarı öyküsü bölgeden geliyor: Zuzu Mama nasıl başarılı oldu?